український хостинг з німецькою якістю
Вхід у білінг
Увійти
Рус | УКР

Перевірка доменного імені

Зворотний дзвінок

Хостинг під wordpress

Хостинг WP Хостинг wordpress є сервісом, що широко використовується, який став таким завдяки популярності CMS WordPress.

WordPress є системою управління сайтом, яка створювалася мовою РНР і використовує для зберігання даних бази MySQL. У наші дні ця система є найпопулярнішою для створення особистих блогів. Головні переваги WordPress – це простота в управлінні, можливість використовувати різноманітні шаблони та доповнення. Дану систему можна покласти в основу створення блогу, порталу новин або навіть інтернет-магазину. Якщо вам потрібен хостинг для wordpress, замовити його, а також встановлення CMS з каталогу ви можете у компанії Bitte.

Ця система управління контентом надзвичайно популярна серед веб-розробників та тих, хто бажає створити свій якісний блог. А якщо правильно налаштувати плагіни, то в системі можна навіть створити ресурс іншої спрямованості.

Такій популярності платформі, а відповідно і wordpress хостингу, надає цілий ряд переваг, серед яких:

У той же час, у CMS WordPress є свої недоліки. Щоб користувач міг зробити будь-які зміни в системі, він повинен мати поглиблені знання. А якщо виникне бажання створити не звичайний блог, а серйозніший сайт, то без допомоги фахівця, який проведе налаштування плагінів, не обійтися. Якщо використовувати велику кількість плагінів, це може призвести до повільного завантаження ресурсу. Система часто оновлює ядро, що дозволяє швидко вирішувати всі проблеми системи, але ускладнює роботу адміністратора.

Таким чином, платформа WordPress є найбільш підходящим варіантом для створення свого сайту, а wordpress хостинг є невід'ємною частиною успішного функціонування ресурсу. Для створення сайту іншої спрямованості слід застосовувати відповідні платформи, щоб уникнути будь-яких труднощів у майбутньому.

Яким вимогам має задовольняти wordpress хостинг

Якщо ви вирішили створити блог, то важливим моментом стає вибір хостингу для Wordpress. Якісний хостинг повинен задовольняти таким технічним вимогам: на сервері має здійснюватись підтримка тієї версії бібліотек, яка відповідає системі керування контентом написаної на РНР, причому версія РНР має бути як мінімум 4.3; обсяг оперативної пам'яті від 32Мб; можливість встановлювати бази даних MySQL під CMS; річний розмір дискового простору для блогу, що надається, повинен бути як мінімум 100 Мб, хоч для WordPress і не потрібно багато місця на жорсткому диску; віртуальний сервер повинен працювати на платформі *NIX із встановленим Apache.

Bitte пропонує вам якісний хостинг wordpress для блогу або іншого сайту за вигідною ціною.

Главная > ХОСТИНГ 2015 ГОДА В УКРАИНЕ

© 2007-2023