український хостинг з німецькою якістю
Вхід у білінг
Увійти
Рус | УКР

Перевірка доменного імені

Зворотний дзвінок

Ми приймаємо:

Ви можете перевірити пінг і трасу на сервера хостингу з мереж, що вас цікавлять
Посилання для перевірки швидкості завантаження: файл 1mb, файл 50mb, файл 100mb

Усі тарифні плани хостингу підтримують CMS:
 • Професійний хостинг від компанії Bitte

  Хостингова компанія Bitte заснована у 2005 році. За цей час вона стала однією з провідних компаній, що надають послуги хостингу по всій Україні та за її межами. Головним напрямком компанії є надання послуг професійного хостингу для малих та великих підприємств, фізичних, а також юридичних осіб. Недорогий хостинг від компанії Бітте підходить для всіх видів сайтів. Web хостінг що має п'ять різних тарифних планів ідеально підходить для невеликих веб-ресурсів та сайтів, що призначені для вузького користування. Для інтернет-магазинів та корпоративних сайтів компанія пропонує послуги розміщення сайту на виділеному vps сервері (dedicated server). Компанія також надає можливість реєстрації доменних імен у різних доменних зонах. Забезпечення своїх клієнтів якісним та надійним українським хостингом, а також досягнення максимально демократичних цін є основним завданням Bitte.

 • Основа роботи компанії Бітте полягає у наданні швидкого, надійного та ефективного хостингу за вигідними тарифами. Наші сервери розраховані на продуктивну роботу як невеликих веб-проектів, так і серйозних інтернет-магазинів. Незалежно від обраного вами виду хостингу та тарифного пана Ви отримаєте незмінно високий рівень послуг. Компанія Bitte має потужні сервери з новітнім програмним забезпеченням. Регулярний контроль за функціональністю та стабільністю їх роботи дозволяє забезпечити максимальну продуктивність усіх веб-ресурсів. Це дає можливість розміщувати сайти будь-якої складності на серверах компанії Технічна підтримка хостингу забезпечує повноцінну роботу сайтів клієнтів 24 години на добу. Багато клієнтів, вибираючи хороший український хостинг, особливу увагу приділяють ціні. Цінова політика хостингу Бітте заснована на принцип доступності. Широкий вибір тарифних планів дозволяє підібрати недорогий, але швидкий хостинг із високою якістю. Придбати хостинг для сайту дуже просто. Процес замовлення автоматизований і не викликає складнощів. До того ж підтримка по телефону завжди готова відповісти на будь-які питання, що вас цікавлять. Постійне вдосконалення, впровадження нових технологій та можливостей дозволяє Бітте надати своїм клієнтам найкращий український хостинг на даний момент.

 • Український хостинг для сайтів (хостинг в Україні). Яких результатів ми досягли за 5 років?

  Висока якість наших послуг підтверджує кількість клієнтів, що постійно зростають. На сьогоднішній день наш недорогий (дешевий хостинг) платний хостинг придбали понад 2000 українських фірм. Швидкий хостинг від Bitte купують великі компанії, інтернет-проекти яких потребують великих ресурсів та потужностей. Для них ми надаємо в оренду окремі сервери. Затребуваність наших послуг у клієнтів є показником довіри компанії Бітте як надійному провайдеру, який пропонує хороший хостинг для сайтів. Bitte – це ваша можливість купити найкращий сайт FTP-hosting в Україні за доступною ціною! Ми будуємо далекосяжні плани на майбутнє. Зокрема, на 2012 рік у нас заплановано розширення діяльності на території України.

 • Реєстрація доменного імені та інші послуги

  Крім хостингу, ми також надаємо послуги реєстрації доменів у регіональних, національних та міжнародних доменних зонах. Форма замовлення доменного імені є максимально простою. Це значно прискорює процес реєстрації домену. Найближчим часом перелік наших послуг поповниться реєстрацією торгових марок. Дізнатися, скільки вам обійдеться придбання хостингу, оренда сервера або реєстрація домену (Україна), просто. Біля кожного тарифного плану та доменного імені вказано актуальну ціну. Наша компанія здійснює продаж надійного функціонального хостингу для веб-сайтів та інтернет-магазинів з підтримкою DLE, Joomla, PHP/MySQL на території всієї України (Харків, Львів, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ).

 • Хостингове обслуговування: центри, сервери, програмні платформи

  2010 ознаменувався для компанії Бітте запуском в роботу десятого хостингового сервера. Все наше серверне обладнання оснащене різними файловими системами та конфігураціями. Можливість купити хороший та водночас дешевий професійний хостинг php MySQL, стабільна та чуйна технічна підтримка – ось основні причини, з яких нам довіряють клієнти. З їхніми відгуками можна ознайомитись на нашому сайті. Швидкість каналів наших серверів – 100 Мбіт/с. Це дозволяє інтернет-користувачам комфортно переглядати інформацію, розміщену на сайті.

  Робота серверного обладнання моніториться цілодобово. При виникненні несправностей системні адміністратори одразу отримують повідомлення і негайно вирішують проблему. Hosting Bitte – це швидка та повноцінна робота як невеликих сайтів, так і великих веб-проектів*. Наше серверне обладнання підтримує повний спектр необхідних програмних модулів та CMS (Joomla, WordPress, Bitrix, Drupal, DLE hosting и т.д.). При цьому ми надаємо можливість автоматичної установки будь-якого двигуна, що входить до переліку встановлених.

  *- Можливе встановлення на сервер додаткового ПЗ.

 • Програмне забезпечення серверного обладнання

  Повноцінна робота нашої hosting-компанії, а також продаж якісного хостингу у Харкові та по всій Україні можлива завдяки наявності сучасного ПЗ. На серверах Бітте встановлено таке програмне забезпечення:

  PHP 5.2, PHP 5.3 - 5.6, PHP 7.1 - PHP 7.4, PHP 8.0 - PHP 8.2
  CentOS 7, Cloudlinux
  SSI, Perl, CGI, PHP MySQL, MariaDB, Phyton, Zend.

  Uptime (час безперебійної роботи) нашого серверного обладнання – 99,9%! За рахунок цього забезпечується стабільна робота інтернет-проектів. Сайти доступні для користувачів цілодобово сім днів на тиждень. Щотижня проводиться резервне копіювання даних на окремий сервіс, що виключає ймовірність втрати інформації у разі непередбачених ситуацій. Наш FTP-hosting з підтримкою баз даних простий та зручний у роботі! Відома адміністративна панель дозволяє легко керувати хостингом.

Главная > ХОСТИНГ 2015 ГОДА В УКРАИНЕ

© 2007-2023