Хостинг у Європі виділяється серед інших доступними тарифами на обладнання. Ретельний контроль та сучасні технології роблять його більш надійним. Європейські хостингові компанії пропонують широкий вибір тарифних планів.
Як правило, ціни на хостинг у Європі визначаються такими критеріями:
Багато хостинг-провайдерів Європи практикують надання клієнтам тестового періоду. Протягом цього періоду клієнт може подивитися, як функціонуватиме його веб-проект на даному хостингу.
Надійні європейські провайдери пропонують хостинг із аптаймом, рівним 99.9%. Таким чином вони забезпечують відсутність перебоїв у функціонуванні інтернет-ресурсу та високу швидкість завантаження сторінок сайту. Безперебійність роботи веб-проектів досягається шляхом використання джерел безперебійного живлення та цілодобового моніторингу. Бекапи (процес копіювання даних) хостингові компанії в Європі проводять регулярно – щодня. Це дозволяє швидко відновлювати інформацію, розміщену на сайті, у разі позаштатних ситуацій. Придбати міжнародний хостинг можуть юридичні та фізичні особи з будь-якого куточка планети.
Розміщуючи інтернет-ресурс на міжнародний хостинг, необхідно ознайомитись із законодавством обраної країни. Безпека інформації, розміщеної на хостингу, досягається завдяки використанню високоякісного обладнання та дорогих потужних серверів. Провайдери Європи контролюють роботу сайтів, розміщених на їхніх сівверах. Вони надають своїм клієнтам послуги налаштування сторінки помилки, контролю статистики відвідуваності.
Європа об'єднує багато країн. Доступ до інтернет-проектів, розміщених на європейському хостингу, буде майже однаковим з будь-якого куточка Єврозони. Сьогодні власники сайтів мають унікальну можливість розміщувати свій проект в одній з європейських країн, а IP-адресу отримувати, наприклад, в Азії. Недоліком європейського хостингу є той факт, що оплата здійснюється у євро. Однак нині існує велика кількість провайдерів, які пропонують європейський хостинг із російськомовною техпідтримкою.
© 2007-2023