український хостинг з німецькою якістю
Вхід у білінг
Увійти
Рус | УКР

Перевірка доменного імені

Зворотний дзвінок

Рекомендації, як створити домен

Якщо ви вирішили розгорнути свою інтернет-кампанію з метою залучення потенційних покупців та підвищення прибутків, тоді спочатку вам необхідно створити домен. Для цього вам слід підібрати назву та доменну зону, в якій ви збираєтесь реєструвати свій інтернет-проект. Створити домен можна і не маючи сайту. Зробити це вигідно у випадку, якщо ви надалі збираєтеся просувати свій ресурс у пошукових системах. Пошуковики під час ранжування сторінок веб-проектів насамперед звертають увагу на вік домену. Чим довше існує доменне ім'я, тим більше ваги надається інтернет-ресурсу.

Щоб створити домен, необхідно пройти реєстрацію одного з хостингових провайдерів. Для цього необхідно ввести в спеціальний рядок назву домену, що ви хочете придбати для свого сайту, а також доменну зону (одну або відразу кілька). Потім потрібно перевірити домен на унікальність (іншими словами, чи він не зайнятий кимось). Якщо вибране доменне ім'я не зайняте, можна переходити до виконання наступних етапів реєстрації: ввести свої контактні дані, вибрати період реєстрації, оплатити домен. У випадку, коли бажана назва вже зайнята іншими користувачами, існує два варіанти вирішення проблеми:

Як вибрати домен адреса якого найбільш оптимальна для вас

Необхідно відзначити, що розуміється під таким поняттям, як домену адресу мережного з'єднання, яке визначає його власника. Розміщення інтернет-проекту в мережі передбачає насамперед придбання для нього домену. Основна проблема, з якою стикається більшість веб-майстрів і власників веб-ресурсів, полягає в тому, щоб вибрати домен, адреса якого була б унікальною, відображаючи при цьому напрямок діяльності компанії. На даний момент кількість сайтів, а отже, і доменних імен величезна.

З кожним роком стає складніше підібрати домен адреса у якого була б цікавою для відвідувачів, легко запам'ятовувався та вимовлявся. Однак, доклавши зусиль, можна створити оригінальну, яскраву назву, яка стане потужним інструментом для залучення на ваш проект цільової аудиторії, збільшення продажів, підвищення доходів та формування репутації вашої компанії. Також можна придбати домен, який належав протягом певного часу іншому власнику.

Главная > ХОСТИНГ 2015 ГОДА В УКРАИНЕ

© 2007-2023