український хостинг з німецькою якістю
Вхід у білінг
Увійти
Рус | УКР

Перевірка доменного імені

Зворотний дзвінок

Інформація про домен

Інформація про домени Якщо у ваших найближчих планах заявити про себе в мережі, без сайту тут не обійтися. Вам знадобиться повна інформація про домен, щоб зрозуміти, чи підходить вам цікаве доменне ім'я. Отримати інформацію про домен допоможе спеціальна система WHOIS.

Так уже склалося, що ніхто не може підключитися до глобальної мережі за допомогою власного сайту, не зареєструвавши попередньо доменне ім'я. Що таке назва веб-сайту? По суті, домен – це адреса, частина адресного простору в Інтернеті, за допомогою якої здійснюється ідентифікація конкретного комп'ютера або групи з декількох комп'ютерів.

Доменним ім'ям називається буквенно-цифровая комбінація, яка ідентифікує будь-який з безлічі комп'ютерів у глобальній мережі. Щоб отримати таке бажане ім'я для свого сайту, знадобиться інформація про домен. Це дозволить зрозуміти, чи відповідає обране ім'я тематиці ресурсу та вашому бізнесу загалом. Подивитися інформацію про домен допоможе ваш реєстратор. Крім того, грамотна консультація фахівців допоможе вам підібрати найбільш коротке, приємне на слух, ім'я, що легко запам'ятовується. Взагалі після реєстрації вся інформація про власника домену буде розміщена в системі Whois і буде доступна для широкої публіки.

Реєстрант має право користуватися доменом тільки протягом лише того часу, що зазначено у договорі. Коли закінчиться термін реєстрації, права на доменне ім'я перейдуть до реєстратора.

Незалежно від того, для яких цілей було створено сайт, його власник має подбати про безпеку домену. Для цього можна скористатися деякими посібниками з безпеки. Подібні довідники можна завантажити з Інтернету, вони допоможуть вам зрозуміти, що потрібно зробити, щоб захистити себе та свій сайт від зазіхань зловмисників. Нижче наведемо деякі з найпоширеніших порад.

Переконайтеся, що повна інформація про домен знаходиться у надійному місці. Якщо це місце виявиться ненадійним, то зловмисники зможуть без особливих зусиль отримати інформацію про домен. Найхитрішим хитрощом вважаються електронні повідомлення нібито від імені реєстратора, в яких у вас просять пароль і логін до домену. У такому разі потрібно обов'язково звіритися зі своїм реєстратором.

Уникнути багатьох проблем дозволить приватна реєстрація. Її надають деякі вітчизняні компанії. Так, зловмисники не зможуть переглянути інформацію про домен та його власника. Але також не зможуть цього зробити і ваші потенційні партнери чи клієнти.

Главная > ХОСТИНГ 2015 ГОДА В УКРАИНЕ

© 2007-2023