Хостинг, аніме, домени – подібні слова іноземного походження зустрічаються щокроку. Зарубіжна лексика впевнено проникає у всі сфери життєдіяльності людини.
І особливо вона пов'язана з Інтернетом. Людині, далекій від комп'ютерних технологій, доводиться несолодко. Адже треба орієнтуватися в новомодних словах і хоч трохи розбиратися в їхньому тлумаченні.
Спробуємо пояснити значення деяких лексем людською мовою.
Отже, що таке хостинг? Цим терміном прийнято позначати послугу надання місця на сервері для фізичного розміщення тут певної інформації. Компанія, що надає подібні послуги, називається провайдером. Головне завдання хостингу полягає у надійному зберіганні сайту та організації постійного доступу до його сторінок. Від якості хостингу залежить працездатність веб-сайту та його відвідуваність. Якщо сервер перестане справлятися зі своїм завданням, це не найкраще позначиться на роботі сайту.
Веб-ресурс буде недоступний, а пошукові системи не зможуть його індексувати. Хостинг можна класифікувати за різними параметрами. Так, зустрічається анонімний, масовий, новий, аніме хостинг та ін.
Найпоширеніша класифікація – за умовами надання послуг. Відповідно до неї виділяють безкоштовну та платну послугу.
Категорія безкоштовних хостингів передбачає безкоштовне розміщення сайтів на серверах. Проте в даному випадку клієнт може зіткнутися з низкою недоліків: реклама на сторінках, повільна робота, відсутність багатьох важливих функцій (PHP та ін.). Незважаючи на те, що подібний вид послуги більш доступний по грошах, він все ж таки не надійний.
Якщо ви бажаєте бачити свій сайт без реклами, напевно вам підійде платна послуга. Її вартість залежить від якості послуг, що надаються провайдером. Досить часто можна зустріти рекламне оголошення: Доступний по грошах, але якісний хостинг! або Дешево та якісно. Як показує практика, дешевизна та якість – два абсолютно несумісні поняття. Втім, орієнтуватися лише на ціну теж не дуже правильно. Буває, що навіть дорогий і, за визначенням, дуже якісний хостинг виявляється не таким добрим.
Щоб підібрати доступний і одночасно надійний хостинг, не варто сліпо вірити гучним обіцянкам хостера. Перш ніж замовити послугу, уточніть: чи він новий, чи вже перевірений часом? Поцікавтеся відгуками людей про даного провайдера, загляньте на тематичні форуми та блоги.
На ваш вибір вплине не лише цінова політика провайдера. Ви повинні визначитися, який саме хостинг вам потрібен: анонімний чи масовий, аніме чи для комп'ютерних ігор, без реклами чи реклама можлива.
© 2007-2023