український хостинг з німецькою якістю
Вхід у білінг
Увійти
Рус | УКР

Перевірка доменного імені

Зворотний дзвінок

Який домен краще вибрати

Який домен краще вибрати У вас вже є сайт і тепер ви вирішуєте, який домен краще вибрати? Існує кілька критеріїв підбору найоптимальнішого доменного імені:

  1. Доменна зона : Рекомендується вибирати доменну зону залежно від країни чи регіону, на який розрахований сайт. Наприклад, якщо цільовою аудиторією вашого інтернет-проекту є громадяни України, вам слід вибрати домен ua. У разі коли коло потенційних відвідувачів не обмежене однією країною, рекомендується реєструвати сайт у міжнародній доменній зоні (org, biz, com тощо). Крім того, є низка доменних імен, які розраховані на веб-проекти певної тематики. Наприклад, бізнес-сайти найкраще реєструвати в зоні .firm, сайти радіостанцій - .fm і т.д.
  2. Унікальність : Вирішуючи, який домен вибрати, не варто забувати про те, що зарезервувати можна лише унікальне доменне ім'я. Крім того, воно має бути цікавим та зрозумілим для користувачів.
  3. Доменне ім'я має легко сприйматися на слух. Важливо, щоб воно відображало тематику інтернет-ресурсу. Не варто вибирати надто довге доменне ім'я. Постарайтеся підібрати по можливості коротке та найбільш ємне слово.
  4. Ключові слова : Доменне ім'я має містити ключові слова, за якими користувачі можуть зайти на ваш сайт. Це дуже важливо для пошукових систем. Сайти, в доменах яких є ключове слово, ранжуються вище.

Вибираючи назву для домену, переконайтеся, що ви не посягаєте на авторські права вже зареєстрованої торгової марки. Нехтуючи цим правилом, надалі ви можете втратити доменне ім'я. Власник торгової марки, вважаючи, що ви порушуєте його авторські права, може подати вас до суду. При цьому ймовірність, що він виграє цю суперечку, досить велика. Підбираючи доменне ім'я, намагайтеся уникати використання великої кількості дефісів (цілком достатньо одного). Не рекомендується вибирати як назву абревіатури, які можуть бути незрозумілі або неправильно розшифровані користувачами. При використанні трасліту будьте особливо уважні. Він ускладнює візуальне сприйняття. Намагайтеся підібрати таке доменне ім'я, яке не можна буде сплутати іншими.

Перед реєстрацією домену обов'язково перевірте його на зайнятість. На сайті компанії Bitte зробити це досить легко. Потрібно ввести в спеціальну форму бажане доменне ім'я та натиснути "Перевірити". Якщо домен вільний, можна відразу переходити до реєстрації.

Главная > ХОСТИНГ 2015 ГОДА В УКРАИНЕ

© 2007-2023